Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim

opublikowano:Środa, 26 lutego 2020, godz. 11:43

w naszej bibliotece

W miniony piątek gościliśmy u siebie wybitnego dziennikarza śledczego, reportera, korespondenta, pisarza oraz reżysera, pana Tomasza Sekielskiego. Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób z Marek oraz spoza naszego miasta. Dyskusja z dziennikarzem, do której zaproszono również zebraną publiczność, dotyczyła zarówno dorobku pisarskiego jak i publicystycznego naszego gościa. Pan Tomasz podzielił się także anegdotami ze swojego życia prywatnego oraz smaczkami ze swojej pracy dziennikarskiej. Nie zabrakło również rozmów o polityce, zarówno tej dzisiejszej, jak i tej która kształtowała nasze otoczenie kilka i kilkanaście lat temu. Znakomity dowcip, cięte riposty i trzeźwe diagnozy społeczne Tomasza Sekielskiego zauroczyły słuchaczy.
Spotkanie przebiegło w niezwykle przyjaznym i pogodnym klimacie. Panu Tomaszowi dziękujemy za przyjazd do Marek, a Czytelnikom za tak liczne przybycie na spotkanie.
Wspólne selfi i autografy do zakupionych książek były dominantą wspaniałego wieczoru z dziennikarzem, który ceni, szanuje i inspiruje rozmówców.
JBB