Przedstawienie teatralne dla dzieci

opublikowano:Piątek, 12 kwietnia 2019, godz. 15:46

.

12 kwietnia dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Krasnal” oraz "Kajtuś czarodziej” mogły, w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Marki, obejrzeć spektakl " Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym'' w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arlekin.
Była to wspaniała opowieść o niegrzecznej dziewczynce, która ciągle tylko psoty robiła. Nikogo nie słuchała, nic ją nie interesowało, poza tym, jaką kolejną "niespodziankę" zrobić innym. Pewna wróżka postanowiła nauczyć Anię, że pomaganie jest o wiele fajniejsze niż ciągłe robienie przykrości. Zamieniła dziewczynkę w Zajączka Wielkanocnego, który musiał poroznosić wszystkim jaja wielkanocne.
Ania nauczyła się od zwierzątek: Kurczaczka, Baranka i Kwoki, co to są Święta Wielkanocne, poczuła magię pomagania i dawania radości innym. Od tej pory zmieniła swoje postępowanie i stała się grzeczną, pomocną dziewczynką ????
W czasie spektaklu uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Radości było co niemiara! Dziękujemy za wspaniały spektakl!