Teatr Igraszka

opublikowano:Wtorek, 6 marca 2018, godz. 15:52

spektakl w bibliotece

15 lutego gościliśmy Teatrzyk Lalek "Igraszka", ze spektaklem pt. "Złote jajko" na motywach bajki Władymira Orłowa, w tłumaczeniu Elzbiety Dąbrowy. Tym razem w przedstawiemiu uczestniczyły dzieci z klas I,  ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Markach. Wspaniała   gra aktorska bardzo podobała się młodym widzom , którzy podczas przedstawienia bardzo żywiołowo reagowali śmiechem i zaangażowaniem. Po  przedstwieniu każde z dzieci mogło dotknąć lub popróbowac zagrać lalką, a to jak się okazuje nie jest takie proste i łatwe. Mamy nadzieję, że spektakl na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy mogli dowiedzieć się, że ktoś nawet  bardzo  zły, może stać się dobrym i opiekuńczym.